داشتن حساب کاربری در ساعت جادویی برای خرید الزامی است؟

خیر, به حساب کاربری نیازی نیست. شما می توانید بدون ثبت نام، در فروشگاه اینترنتی ساعت جادویی ثبت سفارش بفرمایید. اما توجه داشته باشید برای پیگیری سفارش از طریق سایت می بایست حساب کاربری داشته باشید .


امکان ویرایش مشخصات و ایمیل در حساب کاربری وجود دارد؟

بله، کاربران گرامی می توانند اطلاعت وارد شده را تغییر دهند. جهت انجام این کار می بایست با وارد شدن به “حساب من” اقدام به ویرایش اطلاعات بفرمایید.


در فروشگاه ساعت جادویی امکان دسترسی به سوابق خریدهای قبلی هست؟ 

بله, جهت دسترسی به سوابق خریدهای قبلی باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “تاریخچه سفارشات” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نمایش داده شود.


امکان دارد محصولی را سفارش دهیم و موجود نباشد؟

ساعت هایی که در سایت موجود میباشند در 99 درصد بدون هیچ مشکلی قابلیت خرید دارند و پس از سفارش به دست خریدار گرامی میرسد ، اما در صورتی که این مشکل به وجود بیاید با خریدار تماس گرفته خواهد شد و برای بازگشت وجه یا کالای جایگزین هماهنگی های لازم صورت گرفته خواهد شد .


روش پرداخت مبلغ سفارش به چه صورت می باشد؟

پرداخت در فروشگاه ساعت جادویی در حال حاضر به صورت آنلاین میباشد و از طریق درگاه بانکی ملت ، درگاه بانکی سامان و درگاه زرین پال امکان خرید میسر میباشد


آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در فروشگاه ساعت جادویی امنیت کامل دارد؟ 

بله صد در صد ، فروشگاه ساعت جادویی دارای گواهی جهانی SSL میباشد که تمامی اطلاعات ارسالی توسط سایت به درگاه های امن بانکی را کد گذاری کرده و امنیت صد در صدی آن را تضمین می کند .


روش های ارسال چگونه است ؟ 

سفارشات تهران از طریق پیک و یا پست و سفارشات شهرهای دیگر به وسیله پست, تیپاکس, باربری و اتوبوسرانی ارسال می شود.


هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ی ارسال تمامی سفارشات شما عزیزان توسط فروشگاه ساعت جادویی پرداخت میشود و برای خریدار به صورت همیشگی رایگان خواهد بود .


می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

جهت رسیدن کالا در زمان مشخص  می بایست در قسمت یادداشت سفارش این زمان را معین بفرمایید . 


شرایط استرداد کالا چگونه است؟

تمامی مشتریان عزیز میتوانند تا مدت 3 روز تمامی اجناس خریداری شده را به شرط سالم بودن و حفظ شرایط نو بودن ساعت ، با هماهنگی واحد پشتیبانی فروشگاه و پر کردن فرم استرداد از  ایـنـجـا  وجه پرداختی خود را بازپس بگیرند .